Kategórie

Zasielanie noviniek

 

 

Věrnostní program

Jako poděkování za váš nákup Vám připíšeme na účet věrnostní body. Je to odměna pro stálé a věrné zákazníky, kteří nakupují v Netkrmiva. Lze za ně získat slevové poukazy, které můžete použít při dalším nákupu. Za nákup získá každý registrovaný zákazník přiměřený počet bodů, které si můžete vyměnit za slevový kupon v sekci můj účet. ( počet bodů, které můžete získat je vždy napsán u každého produktu ).

 

Komu body rozdáváme?

Body Vám budou přiděleny, pokud nakoupíte jako registrovaný zákazník v Netkrmiva. Body se Vám ukážou po zaplacení objednávky. Počet získaných bodů naleznete po přihlášení v sekci Můj účet - Mé věrnostní body.

 

Kolik mohu bodů získat?

Počet získaných bodů záleží jen na výši Vašeho nákupu. V každém detailu položky je uvedeno, kolik bodů získáte za nákup dané položky. Pokud u položky není napsán počet bodů, položka není zvýhodněná získáním tohoto bonusu. Pro získání bodů je nutné vytvořit objednávku online přes naše internetové stránky.

 

Jak mohu body použít?

Za získané věrnostní body z předcházejících nákupů je nutné vyměnit za slevový kupon. To lze provést po přihlášení v sekci Mé věrnostní body. Zde kliknete na Získat slevový kupon v hodnotě ... Kč. Zde vidíte všechny kupony, které máte k dispozici nebo už použité. Vygenerovaný slevový kód se vkládá při objednávce v sekci Košík. Po dokončení objednávky již nelze kód použít, pouze v příštím nákupu.

 

Věrnostní body se Vám přičtou až po uhrazení Vaší objednávky. Platnost kuponu je 2 rok od data nakoupení zboží.


Slevové kupony ( resp. kód slevového kuponu, který Vám e - karneval vygeneruje), můžete poslat i Vašim přátelům, rodinným příslušníkům nebo známým jako dárek. Ti za ně potom mohou nakoupit také.