Kategórie

Zasielanie noviniek

Divadelní líčidla - aplikace :

Pozor- nevhodné pro děti do tří let. Nepolykejte, neaplikujte blízko očí.

Umyjte a vysušte si obličej, popřípadě část těla, kde chcete make-up nanášet.  Pokud potřebujete make-up do určitého tvaru, tak nejprve použijte divadelní pastelku, s kterou obtáhnete obrys požadovaného tvaru. Make-up může být míchán i s jinými barvami k vytvoření různých barev a odstínů. Nejprve aplikujte tmavší barvy a pak světlejší. K fixaci make-up používejte pudr (stačí dětský , který koupíte v každé drogerii). Pudr jemně zepudrujte.

Make-op odstraníte bavlněným hadříkem, jinou jemnou tkaninou, nebo papírovými kapesníky. Potom umyjte teplou vodou a mýdlem, popřípadě tělovou vodou.

 

Tmel na tělo aplikace :


Aplikace- umyjte a usušte si tvář, popřípadě místo, kde chcete tmel aplikovat. Aplikujte hmotu na vybrané místo a vymodelujte požadovaný tvar, nechte vyschnout a zvrdnout a pak můžete aplikovat make-up požadované barvy k vytvoření jizevy nebo řezné rány použijte špachtli a na závěr použijte divadelní umělou krev k dokončení perfektního vzhledu.

Odstranění – setřete hadříkem a pak umyjte teplou vodou a mýdlem.

 

 

 

 

Jak nalepit řasy :

 

Nalepení se provádí před zrcadlem, po celou dobu nasazení potřebujete vidět kam a jak řasy lepíte. Připravte si párátko na korekci, používá se širší strana. Vyndejte řasu z krabičky a přiložte jí nad linku své vlastní řasy. Řasa se aplikuje od vnitřního koutku k vnějšímu pomocí párátka se dá posouvat směrem dolů k vlastní řase. Na poprvé, se to asi nepovede, tak se zase řasa od vnějšího koutku odtrhne a pokračuje se znovu...od vnitřního koutku. Pozor na oči ! Nejdříve se nasazuje jedna řasa, až když jste spokojení jak sedí, tak se nasazuje druhá. Pak se teprve aplikuje lepidlo, jenom v několika bodech, většinou třech od vnitřního koutku k vnějšímu.

Řasy se sundavají odtržením od vnějšího koutku k vnitřnímu. Kdo je šikovný a řasy neroztrhne, může je použít i několikrát.

 

 

 

 

 

 

 

Jak nalepit knírek :

 

Lepidlo – Mastix nebo Latex.

Kníry se lepí na suchou, a odmaštěnou pokožku. Před nalepením se musí protřepat lahvička lepidla. Pak se nanesou malé tečky lepidla na rubovou stranu knírku, po zavadnutí se přilepí na pokužku.

Odstraní se pomocí lihu z lékárny, nanést na vatičku a tou knírek pořádně potřít a pak odtrhnout. Stejný efekt s odstraněním knírku se dosáhne i koňakem, nebo jiným tvrdým alkoholem, kde je líh.